Grāvelis un Tarana – šova ugunīgais pāris

4 komentāri

Šova Dejo ar zvaigzni pirmo raidījumu drosmīgi atklāja Gints Grāvelis un Jeļena Tarana ar karstasinīgu čačača! Jāteic, ka šā pāra stiprā puse bija tas, ka viņi nodejoja pārliecinoši un ar smaidu sejā.

Mūzikas izvēle bija piemērota dejas stāstam, pāris dejoja pie LMFAO dziesmas Sexy and I Know It.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāris uzstājās ar spilgtu uznācienu, pārdomātiem deju soļiem. Tomēr pietrūka deju soļu pamatu. Gints ļoti labi, kā jau aktieris, “dejoja uz skatītājiem”. Pagaidām ir redzams, ka partnere ir noteicošā pārī. Tas nozīmē, ka Gintam vēl ir jāmācās vadīt savu dāmu uz deju laukuma.

Skaties galeriju!

Viegli pacēla Lieni no deju grīdas un skaisti izpildīja pozas, kur partneres kājas bija atrautas no deju grīdas. Spilgts dejas nobeigums. Ka teica viens no žūrijas locekļiem muzikālo izrāžu horeogrāfs Alberts Kivlenieks: ”Gints Grāvelis ir spāņu latvietis!” Viennozīmīgi – ugunīgs pāris!

Skaties video!

P.S. Skaties.lv pēc katra šova Dejo ar zvaigzni raidījuma pirmdienās piedāvās profesionālu šova dalībnieku deju vērtējumu – kas un kā katram ir izdevies.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl