5 komentāri

Portāls Skaties.lv piedāvā vēlreiz atskatīties uz šova Dejo ar zvaigzni ceturtā uznāciena novērtētāko pāri – Dailes teātra aktieri Gintu Grāveli un Jeļenu Taranu, un viņu Vīnes valša lielisko griezienu.

Deja sākās ar krāšņu Ginta uznācienu, imitējot, ka Gints, vikinga tēlā iejuzdamies, nokāpj no kuģa. Viņš nokāpj, lai satiktu savu ģimeni, nododoties Vīnes valsim ar savu partneri Jeļenu. Taču pats galvenais, kas apskatāms arī video – kā aktieris iegrieza savu deju partneri!

Grāveļa un Taranas “skudriņu” rosinošais grieziens!

Foto!

TOP komentāri

  • Pump
  • es
  • sanita puciņa
    +3 +3 0

    sanita puciņa

    Šis bija skaists pāris viņiem izdevās vis viņi bija pelnījuši 1 vietu jau otro reizi pēc kārtas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl