1 komentārs
Grāvelis, Kubasova un Skulte rosās Elmāra Taņņa virtuvē
Foto: Skaties.lv

Vakar restorānā Čarlstons pulcējās saujiņa šova Dejo ar zvaigzni esošo un bijušo dalībnieku, lai Elmāra Taņņa vadībā pārbaudītu radošās spējas, kā arī pirms lielā fināla, kas gaidāms jau 26. aprīlī, vēl nedaudz vairāk saliedētos.

Kā zināms, Elmārs Tannis ir ne tikai lielisks pavārs, bet nodarbojas arī ar dažādu komandu un kolektīvu saliedēšanu, turklāt dara to ļoti labi. Tieši šā iemesla dēļ šova Dejo ar zvaigzni priekšpēdējā nedēļa dalībniekiem iesākās uz jestras nots. Taču, kā tas viss norisinājās, skaties bilžu apskatā, kā arī tekstā un video, kas atrodams pēc galerijas.

Šova Dejo ar zvaigzni kolektīvs saliedējas

Tika sadalītas divas komandas

Iesākumā Tannis lika skaitīties uz pirmo un otro, lai tiktu sadalīta “pirmā restorāna” un “otrā restorāna” komandas. Pēc tam viņš iepazīstināja ar noteikumiem – katram “restorānam” jāizdomā pašiem sava īpašā ēdienkarte, televīzijas reklāma, kuras prezentācijā obligāti jāpiedalās visiem komandas dalībniekiem, kā arī 25 minūšu laikā no uz galda redzamajiem produktiem jāsagatavo pirmā maltīte. Uz tā bija daudz kas – sākot ar sīpoliem un beidzot ar tiramisu, sākot ar pesto un sasmalcinātiem ķiplokiem un beidzot ar maizi un rukolu.

Komandas tika iedalītas šādi: pirmā restorāna komandā darbojās aktieri Gints Grāvelis un Evija Skulte (kura tika iecelta šefpavāra godā), un tā kā Tannis īpaši akcentēja, ka jāpiedalās visiem, tika iesaistīti arī uz vietas esošie cilvēki no producentu un portāla Skaties.lv komandas. Otrā restorāna darboņi bija Raimonds Andersons, Marta Kalēja, Mārtiņš Kagainis, kā arī Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers. Šajā pusē šefpavāra pienākumus uzņēmās Kagainis, kurš beigās iniciatīvu ņēma savās rokās, izdomājot arī restorāna nosaukumu.

Šova Dejo ar zvaigzni “team-building” pasākums!

STARTS!

Kā tas parasti notiek šādos pasākumos, iesākumā neviena no komandām īpaši nesteidzās, bet jūtot, ka laiks rit uz beigām, drudžainums pārņēma dalībniekus, taču tas bija lieki, jo gala rezultāts abām komandām bija labs, kā atzina šā pasākuma žūrija vienā personā – restorāna Čarlstons šefpavārs Elmārs Tannis. Taču nu bija laiks arī abu restorānu prezentācijām. Pirmā komanda – Toskānas mahinatori – ar šefpavāri Eviju Skulti priekšgalā prezentācijā nodziedāja improvizētu O Sole Mio, bet otras komandas nosaukums bija Just 5 Dancers, savu pasākumu prezentējot ar to, ka šeit varot nākt gan sportisti, gan dejotāji, prezentācijā izmantojot gan skriešanas, gan deju elementus.

Galu galā Tannis par uzvarētājiem pasludināja šovu Dejo ar zvaigzni, kas automātiski nozīmē – uzvarēja draudzība, kā jau ierasts šādos pasākumos. Pēc tam sanākušie šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki varēja mieloties ar saviem veikumiem, kā arī bagātīgu zviedru galdu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl