22 komentāri

Pēc sava pirmā pusfināla priekšnesuma Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis bija ļoti apmierināts ar savu un Jeļenas Taranas deju, kā arī pauda prieku par to, ka Dejo ar zvaigzni žūrijas bargākais loceklis Vladimirs Ponomarjovs viņam ielika pirmo astotnieku visa šova laikā.

Grāvelim šodien bija jānospēlē divas izrādes, kurās bija jāspēlē ļoti mierīgi tēli. “Visu dienu šo gladiatora emociju glabāju sevī. Kad nobļāvos, “učenītei” bija tāāādas acis!” smej Gints, kurš neslēpa sajūsmu par to, ka beidzot izpelnījies astotnieku no Ponomarjova kunga, jo līdz šim augstāk par septiņi šis pāris nebija saņēmis.

Gints Grāvelis sajūsmā par savu priekšnesumu

Intervijas laikā smaids un sajūsma nepazuda no aktiera sejas, tieši pretēji – saruna noslēdzās uz pozitīvas nots ar gardiem, jo gardiem Grāveļa smiekliem, kas nozīmē, ka otrajā uznācienā šos abus šova dalībniekus redzēsim ļoti labā noskaņojumā.

TOP komentāri

 • Anna
  +13 +13 0

  Anna

  Pilnīgi nepiekrītu Bellai. Gints nehaltūrē. Ja vīrietis ir profesionāls dejotājs vizuāli liekās ka tas pāris labāk dejo, jo viņš vada partneri. Gints ir ļoti progresējis un viņš ļoti daudz strādā pie dejām . Es nevaru iedomāties kā var nospēlēt 2 izrādes teātrī un uzreiz braukt uz šovu. Bravo!
 • piekrītu!
 • par učenīti
  +10 +10 0

  par učenīti

  man arī nepatīk tā uzruna "učenīte". Tomēr konkrētajā gadījumā noprotu, ka tas bija tāds kompromiss (jo sākās, kad Lienes draugs esot sācis dusmoties par Ginta skatieniem utt.) Jā, labāk tomēr būtu Lienīte!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl