Gints un Jeļena sarūpē sporta deju sambu

8 komentāri

Jeļena ar Gintu nodejoja klasisku sacensību sambu pie Brazīlijas sambas mūzikas. Gintam pietrūka baunsa kustības jeb šūpošanās uz augšu un leju. Tēls šim pārim tika veidots tieši pēc tādiem principiem, kā izskatās profesionāli dejotāji sacensībās.

Partnere bija parūpējusies par daudzveidību, ieliekot kompozīcijā daudz klasisku sambas soļu. Dejas sākumā Gints ar Jeļenu nodejoja skaistus sambas rolus. Ginta sejā bija manāma pārliecība par to, ko viņš dara.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Šis pāris ir saskanīgs gan raksturā, gan izskatā. Tikai pāris, kurš ir talantīgs dejā, var nodejot sacensību variantu bez liekiem šova elementiem. Ritmisko sambu Ginta un Jeļenas izpildījumā skatāmies video sižetā!

Video!

TOP komentāri

 • Es
  +8 +8 0

  Es

  Lienīte izskatījās saslimusi, bet dod Dievs viņai labu veselību, lai nākamo reiz būtu vieglāk! Bučas superīgajam pārim. Un Gints vispār ir tik superīgs!
 • Ieva
  +8 +8 0

  Ieva

  Malači, man ļoti patika, un izdejot Sambu vīrietim ir ļoti grūti! Super!
 • paldies JAA tu man izglābi dzīvibu :D
  +5 +5 0

  paldies JAA tu man izglābi dzīvibu :D

  Ļoti skaisti un sexīgi kā jau samba
  malači

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl