Komentāri
Gints Grāvelis par treniņiem teātrī un labāko deju skolotāju!
Gints Grāvelis un Liene Tarane (Foto: Skaties.lv)

Nelielā intervija norisinājies īsu brīdi pirms sita pusnakts stunda, kas nozīmē – neviens šeit nav atnācis māžoties, viss ir nopietni! Uzreiz pēc treniņiem uz sarunu aicinājām Gintu Grāveli ar viņa šova Dejo ar zvaigzni partneri Lieni Taranu.

“Kad prasa, kā man iet, es stāstu, ka man ir labākā skolotāja!” lepni stāsta Grāvelis, uz ko uzreiz viņa deju partnere atbild ar tādiem pašiem slavinājumiem aktiera virzienā. “Un tas ir nevis tāpēc, ka man tā ir jāsaka, bet tāpēc, ka mums lustīgi iet visos “mēģos”, un mēs (tpfu, tpfu, tpfu) esam iztikuši bez kaut kādiem liekiem asumiem, jo to visu var izrunāt, un, ja nesanāk, nodejo desmitreiz. Man “baigi” patīk, viņa ir super!”

Ar smaidu sejā Liene papildina, ka Gints esot centīgs skolēns, kurš regulāri pat tad, kad meitene aizgriezusies, pie spoguļa mēģina kustības. “Un tam nav nekāda sakara ar narcismu!” smej Grāvelis. Šis ir viens no retajiem pāriem, kuri regulāri treniņus aizvada atstatus no citiem, proti, teātrī, kur viņiem sanāk dejot “botās”. “Tādā veidā var iemācīties tikai pamatsoļus, ar augstpapēdenēm ir pavisam cita lieta.”

Plašāku jestro interviju skatāmies video!

Gints Grāvelis un Liene Tarana treniņu procesā

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl