Gints Grāvelis dusmīgs uz žūriju

Komentāri

Vakar šova Dejo ar zvaigzni žūrija vairs nebija tik barga kā pirmajā raidījumā, bet tas neliedza Dailes teātra aktierim Gintam Grāvelim par to mazliet padusmoties.

Kā pats aktieris atzina: “Nebūtu Lienes, es jau sen, visticamāk, ar kādu būtu sakāvies!” Tas, protams, smejoties, jo emocijas šajā šova sezonā sit augstu vilni. Grāvelis izrādīja neapmierinātību, ka pārāk liela uzmanība tiekot pievērsta sacensībām, ne šovam, taču, kas notiktu, ja žūrijas locekļi nebūtu tik bargi?

Lai nu kā, spriežot pēc pirmajiem diviem uznācieniem, neizskatās, ka šim pārim būtu par kaut ko jāsatraucas, un izdomas netrūkst ne Gintam, ne Lienei, tāpēc ar nepacietību gaidām jau nākamo svētdienu un nākamo uzstāšanos.

Ieskats Ginta Grāveļa uznācienā!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl