Komentāri

Pazīstamais aktieris Gints Grāvelis un viņa deju partnere šovā Dejo ar zvaigzni Jeļena Tarana ar portāla Skaties.lv starpniecību uzsāk jaunu izaicinājumu sēriju, kurā kā pirmie tika “izsaukti” cits aktieris Intars Rešetins, TV un radio ētera personība Māris Grigalis, kā arī gaidāmā šova pedagogs Valērijs Mironovs.

Citējot Grāveli, – ledus aukstu ūdeni uz galvas mēs visi mākam uzliet, bet pamēģiniet uzdejot! Tieši tā! Šovs Dejo ar zvaigzni jau klauvē pie TV3 skatītāju televīzijas ekrāniem, tāpēc aktieris Gints Grāvelis un divkārtējā Latvijas čempione 10 deju programmā pieaugušo vecumu grupā Jeļena Tarana aizsāk jaunu vislatvijas akciju – Dejo kā zvaigzne!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fonā skanot Bruno Marsa superhitam Locked Out of Heaven, ugunīgā čačača dejā tika izaicināts aktieris Intars Rešetins, TV un radio ētera personība Māris Grigalis, kā arī gaidāmā šova pedagogs Valērijs Mironovs. Ideja līdzīga kā jau esam redzējuši citos izaicinājumos – nosauktajiem cilvēkiem ir jāuzfilmē sava deja, jāievieto sociālajos tīklos, lietojot mirkļbirku jeb “haštagu” #dejasizaicinajums un jānosauc nākamie dejotāji.

Esi drosmīgs, piedalies šajā jautrajā akcijā arī Tu un izaicini draugus! Šoziem Latvijā dejosim kā zvaigznes! :)

Gints Grāvelis un Jeļena Tarana gatavojas šova Dejo ar zvaigzni pirmajam uznācienam!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl