Ginta un Jeļenas fināla kviksteps

3 komentāri

Šis pāris dejoja, noturot labu roku rāmi, kontakts gan pazuda ik pa laikam.

Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, kā vienmēr, patīkami pārsteidza gan ar interesantu dejojumu, gan ar māksliniecisku dejas iestudējumu.

Pozitīvs, jautrs kviksteps, izmantojot pamata figūras. Laba kustība, aizpildot visu deju laukumu.

Foto

Video

Otrā deja

Gintam ar Jeļenai emocionāla un skaista rumba. Ne velti Gints un Jeļena ir vieni no Dejo ar zvaigzni iemīļotākajiem pāriem. Vismaz tā var spriest pēc interneta balsojuma.

Neko pielikt, neko atņemt. Lielisks acu kontakts ar partneri, plastisks dejojums, skaista kompozīcija.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Baiba
  +9 +9 0

  Baiba

  Malači. man patika visas jūsu dejas .Manās acīs jūs esat uzvarētāji!
 • paldies!
  +9 +9 0

  paldies!

  mūsmājās mums visiem ļoti patika! Un tieši jūs bijāt mūsu favorīti. No sirds skumji bija brīdī, kad paziņoja rezultātus.
  Bet! Paldies par foršajām dejām un šiem svētdienu vakariem! Lai veicas!!
 • es par Gintu
  +8 +8 0

  es par Gintu

  Gints ar Lieni bija mans mīļākais pāris un es ļoti apbrīnoju viņus kā pie tāda mobinga viņi izturēja un ar godu nodejoja un ieņēma 2 vietu. Es viņus , kā arī citus finālistus, apsveicu ar uzvaru, kurā galvenais ir sevis pārvarēšana! Vienīgais palika kaut kāds nosēdums no visa šova, t.i. šova noteikumi mainījās, skaitīšanas kļūdas -kopā četri epizodi( Skultes un Greifānes izbalsošana un atgriešanās šovā, Skultes palikšana finālā un beigās finālā cita balsošanas sistēma).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl