Ginta un Jeļenas dramatisma pilnā pasodoble

22 komentāri

Gints ar Lieni šova gaitā vienmēr izcēlušies ar oriģinalitāti tēlu izvēlē. Gintam lieliski izdevās iejusties gladiatora lomā, izmantojot vētrainas emocijas un attēlojot sevi kā cēlu, vīrišķīgu pretinieku Jeļenai.

Laba kompozīcija ar pasodobles pamatfigūrām. Par profesionalitāti liecināja palielinājumā izdejotās figūras. Mazliet pietrūka apjoma un elastības satvērienā. Gints ir pilnveidojis savu dejotprasmi. Liene ir kārtīgi strādājusi un iemācījusi Gintam izdejot līdz galam roku līnijas, tādā veidā veidojot lielāku apjomu ap sevi. Lieliska pasodoble Ginta un Jeļenas izpildījumā!

Foto

Video

Gints un Jeļena Vīnes valsis

Bija redzams progress Ginta atspērienā. Labs kontakts ar deju partneri visas dejas laikā. Žūrijas locekle Agita Mironova pieminēja, ka Ginta rokās bija redzams latviešu zemnieku satvēriens. Līdz finālam Gintam ir visas iespējas mainīt satvērienu un uzlabot vēl vairāk dejas kvalitāti.

Foto

Video

TOP komentāri

 • fane
  +8 +8 0

  fane

  Nesaprotu kā var būt negodīgs interneta balsojums. Vairāk par 9000 balsīm ir par viņiem( pie tam katrs balso tikai vienu reizi). Žūrijai , trīs vai četriem , var patikt vai nepatikt; telefona zvanus var nopirkt, bet tieši interneta balsojums ir visobjektīvākais!
 • Ilze
  +7 +7 0

  Ilze

  Cik es saprotu- šis ir šovs "Dejo ar zvaigzni" un kā jau šovā jābūt savādāk nekā deju sacensībās. Bet klausoties dažus no žūrijas saprotu ka viņi paši nesaprot šī šova noteikumus . Tad vajadzēja noteikt kādus tērpus , kurpes var vilkt, kādas dejas dejot. Manā skatījumā Ginta un Lienes pēdējā dejā bija ļoti stipras emocijas, labi nodejota un atbilstoši tēmai apģērbs. Ļoti interesants priekšnesums šovam!
 • Oriona
  +5 +5 0

  Oriona

  Šis ir vienīgais pāris, kura dēļ skatos šo šovu! Daudz skatos profesionālu dejotāju konkursus, nekādas dziļākas emocijas nerodas, tur ir tikai deju tehnisko izpildījumu salīdzinājums un novērtējums. Kā TV skatītāja, es nekad neskatos uz pareizi nostieptiem kāju purngaliem vai nepiemērotu matu sakārtojumu. Tāpēc jau tas ir šovs skatītājiem! Ar dvēseli izbaudu Ginta un Lienes dejas vēstījumu un izdzīvoju to. Visi finālisti ir daudz trenējušies un labi dejo, bet tādas emocijas, kas liek iejusties Ginta un partneres iestudētajām dejām ar izdomu un vēstījumu, ir lielisks manas dvēseles ceļojums laikā! Paldies dejotājiem! :) Lai Jums abiem veicas šajā dzīvē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl