Ginta Grāveļa un Jeļenas Taranas izjustais valsis

39 komentāri

Šova Dejo ar zvaigzni 12. aprīļa raidījumā dalībnieki demonstrēja kārtējos deju priekšnesumus un cīnījās par žūrijas un skatītāju balsīm.

Kā zināms, tagad katrā raidījumā dalībniekiem ir jānodejo jau divas dejas – divtik grūts uzdevums. Turklāt šovs nenovēršami tuvojas savai kulminācijai – finālam, kad par galveno balvu cīnīsies trīs atlikušie pāri.

Šova fināla tuvumu, šķiet, ir sajutuši arī tā dalībnieki, tāpēc nevar nepamanīt – dalībnieki katrā priekšnesumā demonstrē milzīgu pašatdevi.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Re
  +10 +10 0

  Re

  Gints ļoti cenšas, viņš ir superīgs cilvēks, izskatīgs. Dejo viņš ļoti labi. Bet es domāju, ka šovā nav svarīga tikai dejošana, jo man pat ir vienalga, vai viņš noliek kāju pareizajā leņķī vai nē, man uz viņu skatoties gribas just līdz, pārdzīvot ar viņu, domāt sanāks vai nesanāks. Tādēļ par viņu, manuprāt, daudzi balso.
 • acīgā
  +10 +10 0

  acīgā

  Pie tam Gints ir vienīgais vīrietis no palikušajām zvaigznēm. Tā ir dubulta atbildība - labi dejot pašam un vadīt partneri. Dejojošām zvaigznēm - sievietēm profesionāļi piepalīdz vadot. Turies, Mellais! Fanus nepievil!
 • ieva
  +9 +9 0

  ieva

  Gints ir tāds malacis !!!! Man ļoti patika gan lēnais valsis, gan džaivs, gan putekļusūcējs nu viņš ir 100% tur kur viņam ir jābūt. Uzvaru Gintam!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl