FOTO: Tiešraides mēģinājums bildēs

Komentāri
FOTO: Tiešraides mēģinājums bildēs
Foto: Ingrīda Punka

Tiešraidē mēs redzam gala rezultātu. To, cik labs vai slikts, tas ir, vērtējam katrs paši, bet kā līdz tam visam šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki nonāk, skaties portāla Skaties.lv īpašajā galerijā.

Lai gan skatītāji un žūrija ļoti bieži ir kritiski pret šova dalībniekiem, nevienam nav noslēpums, ka mūsu varoņi iegulda milzīgu darbu, lai uz deju laukuma atrādītu savu labāko sniegumu. Šķiet, ka tas dažreiz tiek aizmirsts, taču šoreiz jums paradīsim bildes, nevis no treniņiem, bet gan brīžiem, kas pavisam noteikti paliek aizkadrā – kā viss tiek sagatavots tam, lai nu jau astoto svētdienu pulksten 20:00 TV3 skatītāji varētu vērot brīnišķīgu šovu. Ieskaties bildēs, kur dalībnieki redzami deju laukumā pat vēl parastajām drēbēm mugurā esot!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā dalībnieki, producenti un tehniskie darbinieki gatavojas tiešraidei

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl