3 komentāri
FOTO: Šova Dejo ar zvaigzni žūrijai pievienojas Ojārs Rubenis
Foto: Toms Norde

Arī šajā raidījumā pārsteigumu netrūks, un par vienu no tiem varam paziņot jau tagad – šova Dejo ar zvaigzni žūrijai pievienojas Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis.

Pagājušajā nedēļā ar lieliski nodejotu fokstrotu šova skatītājus un žūriju pārsteidza Eiroparlamenta deputāts, bijušais aizsardzības un ārlietu ministrs Artis Pabriks, bet tas vēl nebija viss – pēc dejas viņš pievienojās pārējiem trim soģiem. Taču tas bija tikai uz vienu raidījumu, jo šovakar ceturto žūrijas krēslu ieņems Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis.

FOTO

TOP komentāri

 • Eksperts?
  +4 +4 0

  Eksperts?

  Lielisks sniegums no Evijas un Raimonda puses šovakar!
  Atbalstām viņus skaties.lv un arī zvanot: 90501308 :)
 • Laura
  +3 +3 0

  Laura

  Kas notiek ar balsotājiem? Oliņš nav pelnījis būt pirmais!
  Atbalstām Eviju un Raimondu – 90501308 :)
 • Bērziņu ģimene
  +3 +3 0

  Bērziņu ģimene

  Balsojam par Eviju - viņa ir burvīga! Izcilas darba spējas! 90501308 :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl