1 komentārs

Vakar šovā Dejo ar zvaigzni norisinājās vēl nebijis gadījums – dalībniekiem nācās izturēt arī eksāmena pārbaudījumus. Kā viņiem klājās un kā mūsu varoņi jutās pirms tam, centās noskaidrot Bez Tabu.

Šova Dejo ar zvaigzni aizkulisēs uz galda sarindotas stāv sarkanas noslēpumainas aploksnes, un ap tām virmo stresa piesātinātās pirmseksāmena emocijas. Šova vadītāja pirms uzstāšanās saka: “Mieru, tikai mieru! Ar matemātikas un fizikas uzdevumiem šova pārbaudījumiem nav nekādas līdzības. Es domāju, ka šeit tas ir daudz jautrāk, interesantāk un brīvāk, nekā tas pierasts universitātē. Mēs izklaidēsimies, jautrosimies un padarīsim šo momentu pēc iespējas gaisīgāku. Nav jau kā konservatorijā vai vēl kaut kur,” stāsta Silova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova eksāmens bildēs

Gluži vienisprātis ir Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis, kurš pēdējo reizi eksāmenu kārtojis, kad licis motociklista vadītāja tiesības. “Negribu iespringt par lietām, kas man nav dzīvības un nāves jautājums. Līdz ar to tikpat lustīgi, kā esmu uzvedies līdz šim, ar sausām kājām centīšos izlīst arī šoreiz un nedarīt “učenītei” kaunu.” “Es īstenībā nebiju uz to mēģinājumu, jo biju aizmirsusi grozu ar “končām”. Tāpēc man tā uztraukuma nemaz nav, jo nezinu, kas īsti būs jādara,” smaidot atklāj dziedātāja Liene Greifāne. “Toreiz eksāmens bija jāliek man vienai, bet šoreiz mēs esam pārī, tāpēc man ir glābiņš – mans partneris Raimonds. Es domāju, ka tas visu atvieglo,” smejoties stāsta aktrise Evija Skulte.

Bez Tabu sižets

Taču daudzi dalībnieki skolas un augstskolas eksāmenus uzskata par ziediņiem, salīdzinot ar to, kas notiks tagad. “Šoreiz es uztraucos vairāk. Te tas būs visu acu priekšā, tas mani uztrauc visvairāk,” uztraukusies ir biznesa lēdija Svetlana Leva. “Toreiz es neuztraucos, jo aizej ar vēl 200 cilvēkiem un raksti savā nodabā. Tu zini, ko esi vai neesi samācījies, bet te tas notiek visas Latvijas priekšā. Protams, ka esmu vairāk uztraukusies!” stāsta modele Diāna Kubasova.

Arī žūrijas locekļi atzīst, ka savā karjerā ne vienu reizi vien no saviem pedagogiem saņēmuši komentārus, par kuriem pirmajā brīdī smiekli nenāk. “Bija man tāds baleta meistars skolotājs, kurš ir pašlaik ir ļoti zināms – tāds Vladimirs Ponomarjovs. Un pēc tam, kad biju uzgriezis kādas četras, piecas piruetes viņš man teica: “Albert, nu savācies, Tu taču vari kādas sešas, septiņas!” atceras Alberts Kivlenieks. “”Beigsi tīksmināties par sevi!? Sāc strādāt laukumā!” No malas tie šķiet skarbi izteikumi, bet būtībā tie ir pareizie vārdi,” secina vēl viena žūrijas locekle Agita Mironova.

Cik ļoti tiesnešu aizrādījumiem būs klausījušas dejojošās zvaigznes, redzēsim jau pēc nedēļas.

TOP komentāri

  • sarkanā
    +1 +1 0

    sarkanā

    interesants pasākums! varētu atkārtot pēc kādām 2 nedēļām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl