FOTO: Sokolovs šova laikā regulāri bildējis Martu Kalēju

9 komentāri
FOTO: Sokolovs šova laikā regulāri bildējis Martu Kalēju
Foto: Aleksandrs Sokolovs

Fotogrāfs un šova Dejo ar zvaigzni nu jau izbijušais dalībnieks Aleksandrs Sokolovs saprotot, ka Martu, visticamāk, vairāk nekad dzīvē nesatiks, sabildējis viņu un savā mājaslapā izveidojis topu, kurā ikviens interesents var nobalsot par, viņaprāt, labāko bildi!

“Zināju, ka šovs beigsies, un Martu vairs nekad dzīvē neredzēšu,” savā Facebook profilā raksta Sokolovs. “Tāpēc es centos viņu vairāk fotografēt maksimāli dabīgi, lai nebūtu nekādas pozēšanas. Fotografēju, kā viņa dejo, kā viņa runā, kā viņa kustās. Bieži, viņa pat neredzēja mani.” Fotogrāfs atzīst, ka sanācis ļoti daudz bilžu, bet īpaši atlasītas 30, lai būtu, ko parādīt. “Palīdziet man no tām atlasīt vislabākās!” aicina skandalozais fotogrāfs.

To var izdarīt viņa mājaslapā!

Sokolovs šova laikā regulāri bildē Martu Kalēju

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl