FOTO: Skulte uz pavasari šokē ar savu izskatu

Komentāri
FOTO: Skulte uz pavasari šokē ar savu izskatu
Foto: Toms Norde

Daudzus izbrīna aktrises un TV šova Dejo ar zvaigzni dalībnieces Evijas Skultes izskats. Viņa ik nedēļu kļūst kalsnāka, raksta žurnāls Kas Jauns.

Aktrises jauno izskatu pamanījuši un nereti akcentējuši arī žūrijas locekļi, kas dažkārt pēc viņas uzstāšanās mēdz taujāt aktrisei, vai viņa maz ir ēdusi, un uzturā iesaka lietot gaļu. Evija žurnālam Kas Jauns jokojot atzīst, ka pie viņas pārsteidzoši slaidās figūras vainojams deju partneris Raimonds Andersons. “Mēdz teikt, ka pārī dejojošie laika gaitā kļūst līdzīgi viens otram. Mans deju partneris ir ļoti tievs…”

Salīdzinājums ar citiem gadiem un šova sākumu

Evija Skulte pati ir izbrīnīta par šo savu svara zudumu un īsti nesaprot, kāpēc organismā ir tādas pārmaiņas. “No janvāra sākām ar deju partneri pamazām trenēties, bet tad vēl nebija nekāda svara zuduma. Sākoties šovam, man palielinājās apetīte, un es sāku šausmīgi daudz ēst. Varēju ēst daudz un visu, bet svarā nepieņēmos. Pirms pirmā raidījuma uzkāpu uz svariem, nosvēros arī nedēļu pēc pirmā raidījuma: secināju, ka vienā nedēļā zaudēju vairāk nekā trīs kilogramus,” stāsta aktrise.

Evijai ikdienā slodze ir liela, un viņa spriež, ka pēkšņā notievēšana ir kombinācijas stress + kustība sekas. Aktrise atklāj, ka dažkārt uz deju mēģinājumiem ar partneri dodas pat vēlās nakts stundās. “Ja ir filmēšanas un mēģinājumi teātrī un arī Raimonds ir aizņemts, mēs dažkārt trenējamies no desmitiem līdz divpadsmitiem naktī.”

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl