1 komentārs
FOTO: Skaistās Dejo ar zvaigzni meitenes dejā kļūst vēl skaistākas un seksīgākas
Foto: Toms Norde

Deja sievieti padara vēl skaistāku – tā pilnīgi noteikti var apgalvot pēc šova Dejo ar zvaigzni pēdējā raidījuma. Graciozas, vijīgas, vilinošas, kārdinošas – tik skaistas un seksīgas, ka dažbrīd pat raidījuma vadītājam Jānim Āmanim skaistuļu ielenkumā bija jāmulst.

Gan šajā, gan arī iepriekšējos šova raidījumos netrūka karstasinīgu un ugunīgu deju, taču šovam turpinoties, zvaigznes aizvien labāk sajūt treniņu rezultātu un attiecīgi arī deju, kas tām ļauj atbrīvoties un daudz drošāk paust emocijas priekšnesumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un rezultāts ir vienkārši burvīgs. Ja zvaigžņu kungi ir kļuvuši vismaz par kapeiciņu iznesīgāki, un drošāk vada savas partneres dejā, tad deja zvaigžņoto lēdiju un profesionālu dejotāju sievišķīgajam šarmam un skaistumam liek atplaukt apbrīnojumā krāšņumā. Burvīgi!

Foto!

TOP komentāri

  • ;)
    +1 +1 0

    ;)

    Kāpēc nav raksti, bildes un deju video no Annas Lieckalniņas un Svetlanas Levas priekšnesumiem? Tas nav godīgi, jo pārējie jau sen ir ielikti!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl