6 komentāri
EKSKLUZĪVI FOTO: Satraukums, matu laka, smaidi – Dejo ar zvaigzni aizkulises pirms šova
Foto: Toms Norde

Kurš no iebalsojamajiem pāriem ir ieradies? Kam ekstravagantāks matu sakārtojums un galu galā – kādos tērpos viņi atklās šova nu jau septīto uznācienu, skaties īpašajā iknedēļas aizkulišu fotogalerijā.

Aleksandrs Sokolovs, Anna Lieckalniņa, Ansis Pūpols, Lolita Novikova un Liene Greifāne – kurš no šiem pāriem atgriezīsies šovā, lai jau šodien uz deju laukuma bargajai žūrijai atrādītu uzreiz divas dejas? To noskaidrosim pavisam drīz! Starp citu, skandalozā fotogrāfa deju partnere pašlaik gozējas Spānijā. Vai tas nozīmē, ka viņam izvēlēta cita?

Aizkulišu FOTO

TOP komentāri

 • Taisniba
 • Beda
  +6 +6 0

  Beda

  Esam šokā par šī vakara šovu!
  Vadītāja - Jāņa tērps rada milzum daudz jautājumu, ko vēlējās ar to pateikt? Mēs atrodamies Skotijā, vai kā? Vadītāja, patstāvīgi, izteiktās divdomības, liek vaicāt par to kurš viņš atrodas, televīzijā vai čaļu kompānijā!?
  Pēdējo punktu pielika Ponomarova izteiciens par M.Oliņu. Ja mums māca, ka jāpieņem cilvēki ar kustību traucējumiem, tad kādēļ šova žūrija to nedara? Ja negribi skatīties tad nesēdi žūrijā! Rodas jautājums kāds ir šova mērķis uzaicinot Mārtiņu? Pazemot cilvēku, kur cenšas izdarīt visu labāko pēc iespējām. Neskatoties uz savu situāciju, spēj saglabāts tik daudz pozitīvisma, kura pietrūkst tik daudziem no mums! Gribētos redzēt kā Ponomarovs izdejotu ratiņkrēslā vai ar partneri, kura būtu ratiņkrēslā. Paskatītos tad uz viņa "sāpēm"! Mārtiņ, turies! Mēs par Tevi!
 • Tante
  +1 +1 0

  Tante

  Viņš(Ponomorjovs) nebija domājis ciešanas Oliņa invaliditātes pēc, bet gan dejas, kur vienmēr ir šķiršanās un ciešanas izdejotas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl