FOTO: pirmie deju soļi un krāšņie tērpi šovā Dejo ar zvaigzni

Komentāri
FOTO: pirmie deju soļi un krāšņie tērpi šovā Dejo ar zvaigzni
Foto: Toms Norde

Vakar, 22. februārī, kanāla TV3 skatītājiem pēc piecu gadu pārtraukuma bija iespēja vērot šova Dejo ar zvaigzni jaunāko sezonu. Piedāvājam nelielu bilžu atskatu uz to, kā tika sperti pirmie deju soļi kameras priekšā, kā arī to, cik krāšņi dalībnieki bija tērpušies pirmajā uznācienā.

Neskatoties uz žūrijas bargajiem vērtējumiem, vairāk nekā 17 tūkstoši balsu internetā un 10 tūkstoši telefona zvanu parādīja, ka skatītāji patiesi bija noilgojušies pēc dejām televīzijas ekrānā. Kā atzina viena no žūrijas dalībniecēm Agita Mironova: “Ja mēs visiem saliksim desmitniekus, tad taču jums visiem nebūs, kur augt!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krāšņajos tērpos daudziem no šova Dejo ar zvaigzni jaunās sezonas dalībniekiem deju soļu atrādīšana kameras priekšā bija pirmā reize. Citam bija jūtams manāms satraukums, cits bija noslēdzies sevī. Gatavošanās procesu, dejas un daudz ko citu apskati pirmā raidījuma fotogalerijā.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl