10 komentāri
FOTO: Neraugoties uz satraukumu, Dejo ar zvaigzni dalībnieki smaida un pozē!
Foto: Toms Norde

Šovs Dejo ar zvaigzni nav tikai dejošanas šovs. Tas ir arī zvaigžņu šovs! Un kur ir zvaigznes, tur ir sarkanais paklājs, zvaigžņu smaidi, foto zibšņi un koši tērpi. Šovā Dejo ar zvaigzni ir sapulcētas brīnišķīgas zvaigznes, kas katra spīd dažādā veidā. Skaties.lv piedāvā apskatīt galeriju, kur redzams gan satraukums pirms šova, gan emocijas, kas izlaužas līdz ar adrenalīna izraisīto satraukumu pēc šova.

Pirms katra Dejo ar zvaigzni raidījuma jaušams satraukums zvaigžņu vidū, taču tas netraucē paspīdēt fotoobjektīvu priekšā. Skaties ekskluzīvas fotogrāfijas pirms un pēc šova, kur zvaigznes demonstrē savu spožumu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl