FOTO: Maija Silova pavasarīgi apskauj Ponomarjovu

1 komentārs

Svētdien, neskatoties uz drēgno laiku aiz loga, šovā Dejo ar zvaigzni valdīja pavasarīgs noskaņojums. Viens no izpausmes veidiem bija šova vadītājas – Maijas Silovas – drosmīgais gājiens pretī lauvam.

Aktieris Jānis Āmanis savai partnerei šova laikā ieteica versiju, kā pārvarēt pavasara nogurumu – vienkārši apskaujoties! Pēc kaislīgas apkampšanās Silova neliedza prieku arī bargākajam šova Dejo ar zvaigzni žūrijas loceklim Vladimiram Ponomarjovam. Izskatījās, ka viņai tas tīri labi patīk, tāpēc uz mirkli vadīšanas groži tika atdoti Āmaņa rokās.

Silova apskauj lauvu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl