FOTO: līdz šovam atlikušas vairs nepilnas piecas dienas

Komentāri
FOTO: līdz šovam atlikušas vairs nepilnas piecas dienas
Foto: Skaties.lv

Pirmā šova Dejo ar zvaigzni sērija tuvojas, treniņu process turpinās. Tikai portālā Skaties.lv jums ir ekskluzīva iespēja sekot līdzi visam, kas notiek ārpus TV kameras, tostarp arī mēģinājumiem, kuru laikā tad arī tiek gatavots tas, ko redzēsit TV ekrānā.

Cits šova dalībnieks uz treniņiem nāk agros rītos, citam laiks nodoties dejas mākslai ir tikai pusdienlaikā. Taču ir arī naktsputni, kuri treniņus sāk vakarā un turpina līdz pat vēlai naktij.

Piedāvājam nelielu ieskatu, kā šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki gatavojas savam pirmajam uznācienam.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl