FOTO: košas dalībnieku emocijas šovā Dejo ar zvaigzni

Komentāri
FOTO: košas dalībnieku emocijas šovā Dejo ar zvaigzni
Foto: Toms Norde

Šovs Dejo ar zvaigzni nenovēršami tuvojas lielajam finālam, kad visbeidzot noskaidrosim šīs sezonas viskošāko zvaigzni uz deju grīdas. Līdz šim jau aizvadīti deviņi šova raidījumi, un katrs no tiem bijis mazs fināls – kas paliks un kas atstās šovu, radot patiesas un košas emocijas.

Atbildības slogs nodejot pēc iespējas labāk, studijas gaismas un kameras, žūrijas un skatītāju balsojums nevarēja atstāt vienaldzīgus šova dalībniekus, tāpēc katra šova raidījuma izskaņā varējām vērot patiesus pārdzīvojumus un košas dalībnieku emocijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielajā finālā tās sasniegs savu kulmināciju, taču tagad varam atcerēties emocionāli spilgtus brīžus, kad varējām vērot gan zaudētāju rūgtumu, gan palicēju prieku un uzmundrinājumu aizgājējiem. Tādi ir noteikumi.

Kamēr gaidām Dejo ar zvaigzni lielo finālu, Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju, kurās varēsim redzēt patiesas dalībnieku emocijas.

Foto

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl