Komentāri
FOTO: Ieskaties fināla aizkulisēs, vēl pirms tas sācies!
Foto: Toms Norde

Lielā diena ir klāt – šodien uzzināsim, kurš dalībnieks būs labākais šova Dejo ar zvaigzni ceturtajā sezonā. Kā ierasts, ieskaties aizkulisēs pirms visiem citiem!

Tas arī viss, pēdējie uznācieni, pēdējie tērpi, pēdējās frizūras – tas ir fināls, kas nozīmē, ka spriedzes tuvākajās nedaudz vairāk kā trīs stundās netrūks. Kā dalībnieki gatavojas šim īpašajam raidījumam, skaties nu jau iknedēļas galerijā… Kurš vairāk satraucies, kurš mazāk, to uzzini jau pavisam drīz, tiešraides laikā portālā Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO NO ŠOVA AIZKULISĒM

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl