Komentāri
FOTO: Dzeltenas zeķubikses, pikanti dekoltē un seksīgas kājas šovā Dejo ar zvaigzni
Foto: Toms Norde

Pirmā pavasara mēneša TV3 kanāla skatītāju zilos ekrānus piepildīja dejas un krāšņums, ko piedāvāja šovs Dejo ar zvaigzni. Ja nu vakar kāds no jums neredzēja otro uznācienu vai vēlas pagremdēties atmiņās par lieliski aizvadīto vakaru, ieskatāmies bildēs!

Ir tikai divi varianti – vai nu žūrija vakar bija daudz maigāka nekā šova pirmajā raidījumā, vai arī mūsu varoņi bija patiešām piestrādājuši pie saviem sagatavotajiem uznācieniem, jo divi pāri saņēma pirmos septītniekus, kā arī vienam pat izdevās aizsniegties līdz 20 punktiem Valērija Ponomarjova, Agitas Mironovas un Alberta Kivlenieka vērtējumos.

Arī šonedēļ uzvaru izcīnīja Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, bet šovu kā pirmajiem diemžēl nācās atstāt Nekā personīga žurnālistam Ansim Pūpolam ar deju partneri Lesiu Bogačovu. Dzeltenas zeķes un kleitas, mīmi, ugunīgi tango, atkailinātas kājas un seksīgi kleitu izgriezumi – tas viss bija redzams vakar šovā Dejo ar zvaigzni.

Dejo ar zvaigzni otrais uznāciens

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl