Komentāri
FOTO: Dejo ar zvaigzni dalībnieki izklaidējas un ar bērniem spēlē boulingu
Foto: Skaties.lv

Lieldienu brīvdienas lielai daļai no mums bija darbīgas, bet pats galvenais noteikti bija atvilkt elpu no visiem ikdienas darbiem. Arī šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki paņēma brīvbrīdi, un Lielajā piektdienā visi kopīgi devās spēlēt boulingu tirdzniecības centrā Riga Plaza.

Cik var strādāt un trenēties? Kaut kādā brīdī arī jāatpūšas, tieši tāpēc 3. aprīlī, kas šogad bija Lielā piektdiena, Lieldienu svētku ietvaros šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki metās uz vienu roku, lai izaicinātu viens otru tirdzniecības centra Riga Plaza Fantasy Park ierīkotajā boulinga zālē. To, kā viņiem klājās un kādas emocijas sagādāja, skaties ekskluzīvajā portāla Skaties.lv fotogalerijā.

Dejo ar zvaigzni dalībnieki sacenšas boulingā

“Man nav tik daudz brīvā laika, lai spēlētu boulingu, bet feini, man patika!” stāsta Marta Kalēja, kura mazliet palielījās, ka izdevies tikt pie trim “straikiem”. “Tik savādi, ka piespiedu kārtā jāatpūšas. Līdz šim pierasts jebkuru brīvo brītiņu veltīt dejošanai vai domāšanai par to, kas jāizdara!” ne īsti savā ādā jūtas Evija Skulte, kura atzīst, ka paralēli bumbas mešanai jau domā, kas viņai jāizdara pēc tam. Arī izbalsotais Aleksandrs Sokolovs bija ieradies papriecāties ar visiem pārējiem, un viņš nenoliedz, ka viņam pietrūkst gan dejas, gan arī Martas.

Video no šova dalībnieku brīvdienas

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl