FOTO: cik daudz var paveikt četrās dienās?

Komentāri
FOTO: cik daudz var paveikt četrās dienās?
Mārtiņš Kagainis un Svetlana Leva (Foto: Skaties.lv)

Noteikti ne iemācīties dejot tā, lai varētu stāties kameras priekšā! Līdz šim aptaujātie šova Dejo ar zvaigzni pāri ir optimisma pilni un gatavi svētdien parādīt sevi no labākās puses. Portāls Skaties.lv sagatavojis kārtējo ieskatu treniņu procesā.

Iepriekš varējāt skatīt ekskluzīvu interviju ar Diānu Kubasovu un Kārli Kemleru, kur, ja labi ieskatās, bija manāmas sviedru lāsītes uz pieres, kas nozīmē, – katru dienu norisinās nenogurdināms treniņu process, bet pats galvenais – ar pozitīvismu un smaidu sejā. Lūk, nu jau ikdienas ieskats, kā mūsu varoņi trenējas un gatavojas pirmajai šova Dejo ar zvaigzni sērijai!

Dejo ar zvaigzni treniņu dienu bildēs skaties šeit!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl