Komentāri
FOTO: Apskati, kā Lieldienās ballējās Dejo ar zvaigzni dalībnieki!
Foto: Ingrīda Punka

Šova Dejo ar zvaigzni Lieldienām veltītajā raidījumā redzējām dažādus pārsteigumus. Piedāvājam ieskatu arī mūsu varoņu ballītē, kas tika pavadītas īsti latviskā garā.

Portāls Skaties.lv svētdienas šova “afterpārtijā” novēroja dažas interesantas lietas. Pirmkārt, izbalsotā biznesa lēdija Svetlana Leva itin nemaz neizskatījās nelaimīga, bet tieši pretēji – tādā veidā atspēkojot to, ko viņa mums atzina intervijas laikā, ka jūtas drīzāk laimīga. Otra lieta bija tā, ka nevarēja manīt aktrises Evijas Skultes diētu, jo pie ēdienu galda bija manāma ne vienu reizi vien, tā kā vienam no šova Dejo ar zvaigzni žūrijas locekļiem Albertam Kivleniekam ir nepamatota kritika dalībnieces izskatam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova Dejo ar zvaigzni ballītes foto

Ballīte sita augstu vilni kopā ar sievām tautu tērpos. Tika ēsts, arī iedzerts, bet pats galvenais – dejots. Riņķa dančos ielaidās gan izbalsotie – Svetlana Leva, Mārtiņš Kagainis, žurnālists Ansis Pūpols un Lesia Bogačova, kā arī vakara uzvarētāji – Liene Greifāne un Viktors Haritonovs. Par to, kas dalībniekiem tika likts galdā, seko līdzi informācijai – to atrādīsim jau pavisam drīz.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl