Fitnesa treneris uzslavē Sokolova sportisko formu

Komentāri

Vakar šova Dejo ar zvaigzni deju pāris – Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja –, lai izietu no deju treniņu rutīnas, nolēma pārbaudīt savus spēkus fitnesa treniņā, kur klāt bija arī portāls Skaties.lv. Bijām patīkami pārsteigti, cik lieliskā sportiskajā formā viņi abi pašlaik ir, ko ievēroja un uzteica arī sporta kluba Fitnesa Telpa treneris Kristaps Strods.

Kā jau ierasts, portāls Skaties.lv lūkojas tādās šova Dejo ar zvaigzni aizkulisēs, kuras nevienam citam nav ļauts skatīt, tāpēc vakar bijām klāt skandalozā fotogrāfa un sarunu šova Sokolovs par seksu vadītāja Aleksandra Sokolova un viņa deju partneres Martas Kalējas fitnesa treniņā. Uz interviju aicinājām arī sporta kluba Fitnesa Telpa treneri Kristapu Strodu, kurš ļoti atzinīgi izteicās par abu sportisko sagatavotību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskati bildes no viņu fitnesa treniņa

“Uztaisījām tādu vispārīgu treniņu vairāk ar mērķi saprast, kur ir mūsu trūkumi, kur esam spēcīgi un kur – vājāki, tieši runājot par vispārējo fizisko sagatavotību, paraleli domājot arī par dejošanu, kas viņiem tur būtu svarīgi. Mēs taisījām ļoti daudz un dažādus funkcionālos vingrinājumus, arī spēka vingrinājumus – uz izturību, uz koordināciju, uz lokanību, bet uzsvars bija tieši uz koordināciju. Izmantojām dažādus elementus – virvītes, bulgāru somas un visas neiedomajamākās lietas. Protams, arī standartu  – svara stieņus, pievilkšanās utt.

Mans mērķis bija apskatīt, kāda ir reālā pašreizējā situācija. Es uzreiz saistīju to visu ar dejošanu – kādas fiziskās īpašības jāatīsta dejotājam. Pamatīpašības, kas ir, tā koordinācija, lokanība un, protams, arī spēks. Bet, ja viņi būs pietiekami koordinēti, spēs to spēku izmantot savā labā.

Es biju ļoti pārsteigts, jo dažiem vingrinājumiem negaidīju nekādus rezultātus, bet viņi bija labi. Par Aleksandru – ļoti daudzos virvīšu vingrinājumos pierādīja, ka viņam ar koordināciju viss ir kārtībā, tāpēc domāju, ka kaut kāds potenciāls viņam attiecībā uz dejošanu ir. Cik saprotu, Aleksandram ir iepriekšēja pieredze sportošanā, kurš daudz maz regulāri apmeklē trenažieru zāli. Viņš vairāk izpilda spēka vingrinājumus, strādā uz muskuļu masu, teiksim kā tautā – uz izskatu, bet viss kārtībā. Vienīgais varbūt dažos vingrinājumos uz savu svaru bija kaut kāda nestabilitāte. Taču neredzu nekādus trūkumus vai berjeras, lai viņi nevarētu viens otru pacelt virs galvas.”

Intervija ar sporta kluba Fitnesa Telpa treneri Kristapu Strodu

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl