42 komentāri
FINĀLS: Viens jautājums, četras atbildes jeb kāpēc tieši Tev šodien būtu jāuzvar?
Foto: Toms Norde

Fināla dienā portāls Skaties.lv uzdeva vienu jautājumu visiem četriem šova Dejo ar zvaigzni finālistiem – kāpēc tieši kādam no viņiem šovakar būtu jāizcīna uzvara.

26. aprīlis ir klāt, kas nozīmē – šovs Dejo ar zvaigzni ir sasniedzis savu kulmināciju, jo no pulksten 20:00 mūsu varoņiem tiks dota pēdējā iespēja parādīt sevi no labākās puses. Kāpēc tieši kādam no viņiem vispār vajadzētu uzvarēt!? Jautājām viņiem pašiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktieriem atbildes pavisam pretējas

Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis bija lielā skrējienā, tāpēc neko vairāk viņs pateikt nemācēja: ”Es nezinu, kāpēc! Kamēr neesmu uzvarējis, tikmēr nevaru spriest.”

Foto: Toms Norde

Foto: Toms Norde

Savukārt Nacionālā teātra aktrise un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Evija Skulte pateica pavisam atklāti: ”Es to vienkārši esmu pelnījusi, jo ir ieguldīts smags un grūts darbs!”

Foto: Toms Norde

Foto: Toms Norde

Greifāne grib palīdzēt Viktoram, Oliņš pagaidām noslēpumains

Dziedātāja Liene Greifāne, kuru bukmeikeri uzskata par šī vakara galveno favorīti, šī vakara naudas balvu izmantos dāsniem nolūkiem: ”Šovakar vēlos uzvarēt, jo gribu palīdzēt Viktoram aizbraukt uz Pasaules čempionātu. Viņam šī naudiņa būtu ļoti noderīga.”

Foto: Toms Norde

Foto: Toms Norde

Latvijas Lepnums un biznesa analītiķis Mārtiņš Oliņš no komentāriem par šo vakaru atteicās, ko var arī saprast – priekšā visiem dalībniekiem ir, iespējams, saspringtākais uznāciens līdz šim.

Foto: Toms Norde

Foto: Toms Norde

Vēlam viņiem visiem veiksmi!

TOP komentāri

 • Daniels Meiers
  +8 +8 0

  Daniels Meiers

  Es saku ka uzvarai ir jādod Lienei Taranai un Gintam Grāvelim.
  Arī šodien balsojam par viņiem.
 • iedomīgs
  +7 +7 0

  iedomīgs

  Re kā Greifānei sakāpis galvā pasaules naba atradusies. Laikam kaut kā savādāk nevar izcelties.
 • Gaida Blomniece

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl