Evijas un Raimonda gaisīgais kviksteps

2 komentāri

Evija un Raimonds nodejoja vieglu, gaisīgu kvikstepu. Šī pāra vizuālais tēls pārsteidza žūrijas locekļus un skatītājus ar eleganci.

Evijas rozā kleita piešķīra viņai maigumu. Tika nodejots kviksteps ar daudz lēcieniem, kas izskatījās viegli un bez piepūles Evijas un Raimonda izpildījumā.

Dejas laikā zuda kontakts starp dejotājiem, un Evija laiku pa laikam nenoturēja galvu kreisajā pusē. Vēlējās partnerim skatīties acīs, bet standartdejās tā nav pieņemts. Elegants, gaišs priekšnesums!

Foto

Video

Evijas un Raimonda ča ča ča

Otrajā dejā Evija un Raimonds bija sagatavojuši ča ča ča dejas priekšnesumu. Ir redzams liels progress. Evija vairs nekustās tik kokaini, bet gan  sievišķīgi dejo ar rokām. Balanss ir kļuvis stabilāks, līdz ar to Evija dejo pārliecinātāk.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl