Evijai un Raimondam kaislīgi karstasinīgs tango

3 komentāri

Evija un Raimonds nodejoja kaislīgu tango ar Argentīnas tango mūziku. Skaisti strādāja kājas, beidzot Evija ir iemācījusies kāju tehniku, kā arī viņas balanss kļuvis stabilāks.

Neņemot vērā Raimonda gūto traumu, ir redzams liels progress. Evija acīmredzami daudz stundu pavadījusi deju zālē, lai iepriecētu žūrijas locekļus un skatītājus. Eleganta kleita Evijai bija mugurā. Gan mūzika, gan tēls bija atbilstošs tango izcelsmei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Evija ar Raimondu izvēlējās nedejot pilnā roku satvērienā, kas piešķīra priekšnesumam zināmu odziņu. Evija bija iejutusies tēlā uz 100 procentiem. Kaislīgā Evijas un Raimonda dejas kulminācija neatstāja vienaldzīgu nevienu! Kā Evijai un Raimondam izdevās sakāpināt emocijas skatītāju vidū, skatāmies video sižetā!

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl