Evija un Raimonds nodejo lielisku, gaisīgu Vīnes valsi

3 komentāri

Evija ar Raimondu nodejoja vieglu, gaisīgu un skaistu Vīnes valsi. Šis pāris dejoja pie multfilmas Augšup mūzikas, ieturot filmas stilu, izmantojot balonus. Ieraugot Eviju ienākam zālē, pārņēma teju siltas, maigas emocijas.

Mīļš priekšnesums ar daiļu kompozīciju. Priekšnesumam odziņu piešķīra izsmalcinātā klavierspēle. Evijai izdevās noturēt korektu roku rāmi. Brīžos, kad Evija dejoja bez satvēriena ar Raimondu, visas kustības bija līdz galam izstrādātas. Mazliet pietrūka klasiska Vīnes valša dejojuma. Mazliet vēl jāpiestrādā pie pēdu tehnikas un virziena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vizuāli patīkams tēls, Evijas skaistā, gaisīgā kleita ļoti labi izskatījās kopā ar Raimonda pieskaņoto uzvalku. Pārsteidzošs dejas nobeigums brīdī, kad Evija aizlido ar baloniem.

Video

Evijas un Raimonda džaivs

Šī bija jau otro reizi izpildīta deja. Bija manāms progress, kā Evija strādāja ar savu ķermeni. Smaguma centrs bija savākts, ķermenis atradās tonusā, atsperīgi un enerģiski no dejoti “kiki”.

Mazliet zuda balanss vietās, kur Evija dejoja viena pati bez Raimonda roku kontakta. Evijas tēls šoreiz bija atbilstošāks priekšnesumam.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl