Evija Skulte stāsta par jaunu apgūto valodu

2 komentāri
Evija Skulte stāsta par jaunu apgūto valodu
Foto: ekrānšāviņš

Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte atzīst, ka viņai kā aktrisei bija ļoti interesanti apgūt jaunu valodu, kurā sarunājas, tikai izmantojot vēdekļus.

Svētdienas šova Dejo ar zvaigzni tiešraidē varējām vērot ļoti karstasinīgu deju Evijas Skultes un Raimonda Andersona izpildījumā. Priekšnesuma laikā aktrises rokās varējām vērot vēdekli, bet ko tas nozīmēja?

FOTO

“Man kā aktrisei bija ļoti interesanti, jo apguvu jaunu valodu, ne tikai deju soļus. Tā ir vēdekļa valoda!” Viņas melo labāk zvaigzne Evija Skulte stāsta, ka katrs žests kaut ko nozīmējot. “Tā ir vesela valoda!” pārsteigta ir aktrise. “Izrādās, vēdekļa valoda radusies tāpēc, lai mīļākie balles vai jebkurā citā laikā, kad vīrs vai sieva ir blakus, varētu sazināties.” Ar šo it kā parasto priekšmetu var pateikt ļoti daudz – kur tiekamies? Es Tev mīlu vai es Tevi ienīstu! “Pakāpeniski šī valoda ir attīstījusies, jo tas, kā pasniedz vēdekli – ar vienu vai otru galu, kaut ko nozīmē! Tas ir ļoti interesanti!”

Aktrise atzīst, ka mūsdienās viss ir vienkārši – telefoni un īsziņas, bet ir pārsteigta par to, kas toreiz bija jāizdomā. “Tie tik bija laiki!” sapņaini novelk Skulte.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl