Evija Skulte priecīga, ka saglabājusi vietu šovā; Bez Tabu ieskatās aizkulisēs

3 komentāri
Evija Skulte priecīga, ka saglabājusi vietu šovā; Bez Tabu ieskatās aizkulisēs
Foto: Toms Norde

Ne tikai portāls Skaties.lv, bet arī raidījums Bez Tabu svētdien bija uz šova Dejo ar zvaigzni pirmo raidījumu, lai ieskatītos aizkulisēs.

Pirms doties uz skatuvi, turpat gaitenī Liene Greifāne ar savu partneri Viktoru Haritonovu pieslīpē deju soļus. Viņas paraugam seko Elmārs Tannis ar Elzu Poli. “Pašam ir ļoti daudz ideju un izpildījumā ziņā viņam ir daudz, ko teikt! Mēs ļoti dalāmies tajā!” stāsta pavāra deju partnera šovā Dejo ar zvaigzni Elza Pole. “Elza atbild kā kārtīgs politiķis, viņai vajadzētu iet politikā. Redziet, kā viņa pagāja jautājumu!? Man tās kājas nekustās tik ļoti labi,” smejas Elmārs. Pēc intensīvajiem treniņiem arī kāds liekais kilograms esot nomests. “10 nedēļas, 10 kilogrami!” komentē Elza par sava deju biedra plāniem.

Kad līdz šovam palikušas vairs tikai dažas minūtes, lai atbrīvotos no stresa, aktieris Gints Grāvelis tīra nost putekļus no savām deju kurpēm. Viņš to iesmērē ar rīcina eļļu, turklāt ir pārliecināts, ka, pateicoties partnerei Lienei Taranai, deja izdosies! Aiz durvīm, kur rakstīts Paviljons Nr. 2, arī slēpjas šova filmēšanas laukums, bet stāvu augstāk tiek pucētas zvaigznes. Lai tiktu galā ar pasākuma vadīšanas stresu, Jānis Āmanis iepriekšējā vakarā gājis vannā. “Tur arī aizmigu, bet tas ir diezgan bīstami! Lūdzu, nemēģiniet to atkārtot mājās! Es esmu profesionālis šajā lietā!” smaida Jānis.

Lai no otrā stāva tiktu uz pirmo, vienīgi Mārtiņam Oliņam ir atļauts izmantot liftu. Aleksandrs Sokolovs atzina, ka vispār nesatraucas pirms uzstāšanas, ko gan dejas atrādīšana kameras priekšā pierādīja pretējo – viņš sajauca soļus. Pirms šova sākumā Anna Lieckalniņa pat pamanījusies noskatīt to pašu kleitu, ko kāroja Diāna Kubasova, bet viņas samainījās ar tām, un abas bija apmierinātas. Pēc rezultātu paziņošanas Dejo ar zvaigzni it kā atstāja Evija Skulte un Raimonds Andersons, bet, kā izrādās, notikusi tehniska kļūme, un arī nākamajā svētdienā redzēsim šo pāri.

Pati aktrise atzīst, ka, pateicoties tam, naktī gulējusi mierīgi, un ir laimīga, ka svētdien nebija pēdējā deja, ko viņa nodejojusi šajā šovā.

Ieskats šova aizkulisēs