3 komentāri
Evija Skulte: No mana ķermeņa var dabūt laukā visu, tas tikai “jāiekurbulē”!
Evija Skulte un Raimonds Andersons (Foto: Skaties.lv)

Lai gan dalībnieki to cenšas neizrādīt, ir jūtama svētdienas tuvošanās, kad skatītājiem būs iespēja vērot pirmo Dejo ar zvaigzni iznācienu. Evijas Skultes pārinieks – Latvijas vicečempions 10 deju programmā Raimonds Andersons – uzskata, ka galvenais ir atbrīvot galvu.

Šis pāris savā ikdienas skrējienā treniņiem laiku atvēlējis ap pusdienlaiku, kas vēl pa dienas gaismu tiek iemēģināti pirmā iznāciena deju soļi. “Grūti pateikt, kā mums klājas! Katra diena citādāka, bet, kā nāk tuvāk svētdiena, ir tomēr jūtams iekšējais stresiņš. Būs labi!” stāsta Raimonds, kurš akcentē, ka galvenais atbrīvot galvu, jo cilvēks bieži vien pārāk uztraucoties par to, kā viņš izskatās no malas. “Jāatrod zelta vidusceļš starp ētiku un estētiku, piemēram, citam šķiet, ja meitene sēž ar platām kājām, tas ir ok, citam tas varbūt nešķiet pieklājīgi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dejotājs ir pozitīvi noskaņots, tāpat kā viņa deju partnere aktrise Evija Skulte. “Kā mans spīdzinātājs teica, no mana ķermeņa var dabūt ārā visu, tikai tas ir “jāiekurbulē,” smej Evija. Viņa atzīst, ka ir diezgan lokana, jo var veikt špagatu un visādus citādus locījumus ar savu ķermeni, bet izdarīt tā, lai ķermenis “neļurkātos” uz visām pusēm, esot ļoti grūti. “Stresiņa vēl nav, naktīs guļu mierīgi, tāpēc, lūdzu, nepiesauc un neuztrauc mani!” smejoties aizrāda seriāla Viņas melo labāk zvaigzne.

Evija Skulte un Raimonds Andersons deju nodarbībās

TOP komentāri

  • Baiba
    +2 +2 0

    Baiba

    Nebriinos, ka nekaa skaista neredzi. Ir taada cilveeku grupa, kuriem tik visu nolikt vai latviski sakot apd.... Pie taas arii tu piederi.
  • Skeptiskais

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl