Evija Skulte: No mana ķermeņa var dabūt laukā visu, tas tikai “jāiekurbulē”!

3 komentāri
Evija Skulte: No mana ķermeņa var dabūt laukā visu, tas tikai “jāiekurbulē”!
Evija Skulte un Raimonds Andersons (Foto: Skaties.lv)

Lai gan dalībnieki to cenšas neizrādīt, ir jūtama svētdienas tuvošanās, kad skatītājiem būs iespēja vērot pirmo Dejo ar zvaigzni iznācienu. Evijas Skultes pārinieks – Latvijas vicečempions 10 deju programmā Raimonds Andersons – uzskata, ka galvenais ir atbrīvot galvu.

Šis pāris savā ikdienas skrējienā treniņiem laiku atvēlējis ap pusdienlaiku, kas vēl pa dienas gaismu tiek iemēģināti pirmā iznāciena deju soļi. “Grūti pateikt, kā mums klājas! Katra diena citādāka, bet, kā nāk tuvāk svētdiena, ir tomēr jūtams iekšējais stresiņš. Būs labi!” stāsta Raimonds, kurš akcentē, ka galvenais atbrīvot galvu, jo cilvēks bieži vien pārāk uztraucoties par to, kā viņš izskatās no malas. “Jāatrod zelta vidusceļš starp ētiku un estētiku, piemēram, citam šķiet, ja meitene sēž ar platām kājām, tas ir ok, citam tas varbūt nešķiet pieklājīgi.”

Dejotājs ir pozitīvi noskaņots, tāpat kā viņa deju partnere aktrise Evija Skulte. “Kā mans spīdzinātājs teica, no mana ķermeņa var dabūt ārā visu, tikai tas ir “jāiekurbulē,” smej Evija. Viņa atzīst, ka ir diezgan lokana, jo var veikt špagatu un visādus citādus locījumus ar savu ķermeni, bet izdarīt tā, lai ķermenis “neļurkātos” uz visām pusēm, esot ļoti grūti. “Stresiņa vēl nav, naktīs guļu mierīgi, tāpēc, lūdzu, nepiesauc un neuztrauc mani!” smejoties aizrāda seriāla Viņas melo labāk zvaigzne.

Evija Skulte un Raimonds Andersons deju nodarbībās