5 komentāri

Pirms uznāciena Rīgas kinostudijas otrā stāva gaitenī bija vērojama interesanta aina – Evija Skulte un Raimonds Andersons iesildījās atsevišķi viens no otra.

Visticamāk, abiem diviem ir savi individuālie rituāli savos prātos, kā veiksmīgāk sagatavoties uznācienam, taču, atrodoties viens no otra, viņi nepārmija ne skatienu, kas var nozīmē tikai vienu – pasodoblē viņi abi cenšas iejusties stingrajā un dusmīgajā tēlā, kā vien prot. To, kā abiem klāsies uz deju laukuma, skaties jau pavisam drīz kanālā TV3 šova Dejo ar zvaigzni tiešraidē.

Evija Skulte iejūtas tēlā

Evija Skulte ar Raimondu Andersonu saņem desmitnieku

Ir skaidrs, ka iesildīšanās un izpildītie rituāli ir palīdzējuši šim pārim, jo no Agitas Mironovas tika pacelts desmitnieks, kas nozīmē, – vismaz viens no žūrijas locekļiem ir pilnībā apmierināts ar viņu sniegumu. “Neviens nedejo tik daudz individuālās partijas, kā, Evija, to dari to. Lieliski!” uzreiz pēc kaislīgās pasodobles komentēja Mironova. Vladimirs Ponomarjovs šo priekšnesumu novērtēja ar devītnieku, bet Artis Pabriks un Alberts Kivlenieks pacēla astotniekus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl