Evija ar Raimondu uzstājas ar tropu sambu

2 komentāri

Evija ar Raimondu dejoja sambu, uzburot džungļu noskaņas. Tēli un mūzika tika izvēlēti no multiplikācijas filmas Rio. Šis pāris nodejoja ritmisku sambu, aizpildot visu deju laukumu.

Evijas klupšanas akmens ir balansa trūkums. Diemžēl tas bija pamanāms arī sambas izpildījumā. Ja viņa iemācītos turēt smaguma centra, tad visas kustības varētu izdejot plastiskāk un turoties stabilāk uz zemes.

Sambu ir tehniski gūti iemācīties, jo tā sastāv no daudz gurnu kustībām, ”baunsa” jeb šūpošanās kustības ceļos un sinkopēta ritma. Evijai dejas laikā bija ļoti akcentēts skatiens uz skatītājiem un deju partneri.

Foto!

Kompozīcijas vietās, kur Evija ar Raimondu satvērienā, kontakts bija labs, kā arī kāju kustības bija ritmiskas.

Dejas laikā Evija dejoja arī, neizmantojot partnera satvērienu, kas lika zvaigznei justies mazliet nedroši. Smags darbs ir ielikts šajā dejā, progress ir jūtams. Videosižetā skatāmies, kā Evijai ar Raimondu veicās nodejot sambu!

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl