7 komentāri

Nobirdinot emociju asaru, dziedātāja, kura vakar pameta šovu Dejo ar zvaigzni, optimistiski pasmaidīja un noteica: “Lai arī kāds būtu gala iznākums, viss vienmēr būs kārtībā!”

Vakar vakarā kanāla TV3 skatītāji bija liecinieki dramatiskam šova Dejo ar zvaigzni sestā raidījuma noslēgumam, kas noslēdzās ar negaidītu rezultātu – šovu atstāja iepriekšējo divu sēriju žūrijas novērtētākie dalībnieki Liene Greifāne un Viktors Haritonovs. “Nu, godīgi sakot, tas nav pārsteigums. Tādas lietas laikam jūt, un es jutu, ka mēs iziesim!” ar skumju smaidu stāsta dziedātāja. “To nevar tā izskaidrot! Jau pēc dejas vīram aizsūtīju īsziņu, ka viņš var būt laimīgs, jo mēs iziesim!” Igors par to esot bijis lielā neizpratnē. Greifāne uzskata, ka tas šovs jau nav tikai tas, ko viņi rāda, bet arī tas, kā dalībnieki tiek novērtēti. “Es esmu ļoti daudz šovos bijusi un zinu, lai dabūtu augstākus reitingus, dažreiz liek zemākas atzīmes, un cilvēki vairāk balsotu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liene Greifāne un Viktors Haritonovs šovā Dejo ar zvaigzni

Taču Liene nenoliedz, ka tādas atzīmes, kādas tika saņemtas no žūrijas, viņi ar Viktoru bija pelnījuši. “Tas noteikti nebija mūsu labākais sniegums! Es varēju daudz labāk!” Savu lomu esot spēlējis arī tas, ka viņiem bijis jādejo pirmā deja. “Emocionāli es vienkārši nepaspēju savā tēlā iedzīvoties! Es esmu profesionāls cilvēks…” Šajā brīdī viņas acīs parādījās asaras, tāpēc uz kādu sekundīti sarunā iestājās klusums.

Intervijas laikā Liene Greifāne apraudas

“Es jūtu – vai nu es izdaru labi, vai neizdaru! Un šoreiz jutu, ka neizdarīju! Es nejutu Merilinas tēlu. Soļus nodejoju, viss kārtībā, bet neizdarīju to, ko varēju izdarīt! Jā, nenoliegšu, ka redzēju sevi finālā, bet varbūt man mazliet pietrūka pašpārliecinātības.” Jau sarunas aizkadrā atzīst komponiste, kura tomēr saglabā optimismu: “Lai arī kāds būtu gala iznākums, viss vienmēr būs kārtībā!” Protams, ka būs! Veiksmi turpmākajās gaitās, Liene!

TOP komentāri

 • Līdzjutējs
  +6 +6 0

  Līdzjutējs

  Pretīgi, kad pret līderiem tā…
  Un tie tizleņi kas vēl komentē negācijas ir totālie skauģi, kas paši neko nevar, bet tos kuri dara un strādā apliek un noliek. Lienei un Viktoram vajadzēja būt finālā un cīnīties par galveno balvu!
 • HA HA HA
  +4 +4 0

  HA HA HA

  un vai tad tagad visi jāvaino pie tā ka pēdējo deju nodejoja nevisai labi un no ta asaras jalej, tas ir šovs un ja vēlējās lai būtu vel labāk vajadzēja izdomāt ko citu un censties tas ka vienreiz nodejoja izcili tas nenozīmēja ka nevajadzēja pacensties, un nevaig te kādu nosodīt, neviens nav vainojams pie katra kļūdām. cik bieži jāsaka tas ir šovs. tad jau visiem izbalsotajiem pēcšova vajadzēja teikt ka nebija savā tēlā un bija jāraud.
 • neņēm pie sirds
  +3 +3 0

  neņēm pie sirds

  neņēm pie sirds tik ļoti tas ir tikai šovs un nevienmēr vari būt labākā. tas nav nekas tads par ko būtu jābirdina asaras, agrāk vai vēlāk visi tik un tā aizies. Tu nēsi pirmā un ne pēdējā kas aigāja, un tāpēc jau dzīve neapstājas. jādzīvo vien tālāk ir. galvu augšā un smaidu uz lūpām.. un citi ari bija labi kas bija izbalsoti, bet vai tad viņi raud, ne viņi dzīvo tālāk. un ja godīgi Lienīt pēdējā šova uztsāšanās es neteiktu kad biji labi nodejojusi, varēji bet neidarīji, un nevaig ataisnoties ka neiejuties kāda āda neviens jau nav vainojamies pie tā. Labāk pievērsies kam patīkamam savam bērniņam tas ir svarīgāks par tādu dejošanu un Tu skaisti dziedi un labak padziedi un būs ok..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl