Emocijas, dejas un negaidīti pavērsieni šovā Dejo ar zvaigzni

0 Komentāru
Emocijas, dejas un negaidīti pavērsieni šovā Dejo ar zvaigzni
Foto: Toms Norde

Tikai pirms nedēļas beidzās šovs Dejo ar zvaigzni, kad 10 nedēļu garumā noskaidrojām, – šosezon dejojošākās zvaigznes tituls pienākas Lienei Greifānei. Jācer, ka daudziem jau par patīkamu ieradumu bija kļuvuši Dejo ar zvaigzni raidījumi svētdienas vakaros. Tāpēc šovakar piedāvājam retrospektīvu šova fotoatskatu.

Atceramies pirmo raidījumu, kad zvaigznes šovā vēl spēra savus pirmos nedrošos soļus uz deju grīdas. Bija nepieciešami vien 10 raidījumi, lai, piemēram, Liene Greifāne, sasniegtu tādu līmeni, ka varētu jau startēt amatieru sacensībās.

Brīnišķīgi bija šova teātra pasaules pārstāvji – gan Gints Grāvelis, gan Evija Skulte, neraugoties uz saspringto grafiku, spēja ne tikai izturēt, bet parādīt ievērojamu progresu un lieliskus deju priekšnesumus.

To pašu var teikt par Mārtiņu Oliņu, kurš, atzīsim, daudziem bija pārsteigums – kā riteņkrēslā var dejot?! Bet var, un liels prieks arī par Mārtiņu, kurš ar savu partneri kļuva par vienu no iemīļotākajiem deju pāriem šova skatītāju vidū. Un finālā pēdējā Mārtiņa izpildījumā – droši vien emocionāli spēcīgākais mirklis, kas pat varētu sacensties ar uzvarētāja paziņošanu.

Žēl, ka šovs priekšlaikus bija jāpamet Elmāram Tannim, žēl, ka citi nevarēja ”aizdejot” līdz finālam, jo bija un varēja būt vēl daudz priekšnesumu. Lai vai kā, tādi ir šova noteikumi, bet mēs varam papriecāties par priekšnesumiem un prieku, ko sniedza šova dalībnieki.

Piedāvājam retrospektīvā fotoatskatā atcerēties brīnišķīgus brīžus no šova Dejo ar zvaigzni!

0 Komentāru