Komentāri

Šovakar kā katru svētdienu gaidāms kārtējais šova Dejo ar zvaigzni raidījums. Kā zināms, veselības problēmu dēļ no tā bija spiests izstāties skatītāju patiesi iemīļots deju pāris – Elmārs Tannis un Elza Pole. Tomēr pirms aiziet, Elza Tannim ir sagatavojusi mazu pārsteigumu – ugunīgu deju ar sešiem vīriešiem.

Protams, šova noteikumi paredz – ja pāris ir izstājies, tad par to vairs balsot nevar. Tāpēc par šā vakara Elzas priekšnesumu skatītāji nevarēs balsot. Taču pati Elza saka, ka šī deja būs veltījums Elmāram Tannim, lai viņš ātrāk izveseļotos. Skatītāji deju varēs vērot TV tiešraides laikā gan TV3, gan Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova pārstāvji arī atklāj, ka ugunīgā deja būs teju īsta buršanās – Elza metīsies kaislīgā deju virpulī ar sešiem šova dejotājiem, un tā būs patiesa bauda tiem, kas novērtē kvalitatīvu un profesionāli izpildītu deju.

Foto!

Elmārs Tannis un Elza Pole bija paspējuši iedejoties, ko novērtēja gan žūrija, gan skatītāji, un ir patiesi žēl, ka Tannim šovs bija jāpamet. Taču vienmēr varam apskatīties brīnišķīgos deju priekšnesumus, kurus sniedza šis pāris.

Video!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl