1 komentārs

“Svētdien uz to mirkli mums nebija daudz variantu: ejam, darām, un tad skatīsimies!” pēc vakardienas oficiālā paziņojuma par Elmāra Taņņa priekšlaicīgo izstāšanos no šova stāsta viņa deju partnere Elza Pole.

Svētdien dejoja, neskatoties ne uz ko!

Neņemot vērā to, ka reāla mīlas intriga šovā Dejo ar zvaigzni bijusi tikai viena, turklāt vienpusēja, dažādu notikumu tāpat netrūkst. Šonedēļ lielākais un diemžēl nepatīkamākais jaunums bija tas, ka Elmārs Tannis traumas dēļ pārtrauc dalību sacensībās. Pavāram problēmas ar to jau bija pēc trešā un arī pirms ceturtā uznāciena. “Svētdien uz to mirkli mums nebija daudz variantu: ejam, darām, un tad skatīsimies!”

Intervija

Viņa deju partnerei, deju šova Burn the Floor dalībniecei Elzai Polei satraukums audzis jo lielāks, jo bija skaidrs, ka ar traumu treniņi nenotiktu tik intensīvi, kā tiem vajadzētu notikt. Nelāgos jaunumus viņa uzzinājusi pirmdien. “Viss notika cilvēcīgi – izstāsta situāciju un visu izrunā, bet mani ir žēl, ļoti žēl!” Kad viņi tikās, dejotājai nebija ne jausmas, par ko būs runa. Viņai šķita, ka tiks aprunātās citas turpmākās lietas. “Bet es, protams, negaidīju tādu iznākumu! Loģiski, ka emocionālais darīja savu, un asaras es nevarēju novaldīt.”

Dejas vienmēr būs prioritāte

Elza atzīst, ka pat tad, kad dejas noliktas maliņā, tā tik un tā kaut kādā ziņā paliek kā prioritāte. “Ikreiz, kad ir kāda iespēja, līdzīgi kā šis šovs, tur veselais saprāts neņem virsroku. Tad saproti, ka tā ir iespēja darīt to, ko mīli, ko māki un ko esi darījis ilgu laiku. Tā ir lieliska iespēja, un, ja tādas nākotnē būs vēl, neatkarīgi no situācijas, ko darīšu, kas var vispār nebūt saistībā ar dejošanu, es tik un tā izmantošu to iespēju. Dejas paliek prioritāte jebkurā gadījumā!”

Elmārs Tannis un Elza Pole treniņu procesā

Kāpēc tas notika tieši ar mani?

Piesakoties projektam, šķiet, ka visi spēlē ar vienādiem noteikumiem, tāpat kā visi pārējie, stāsta Elza. “Bet šāda situācija var piemeklēt jebkuru. Vienkārši šobrīd ir tā sajūta: kāpēc tieši ar mani? Kāpēc? Tas mērķis sākumā ir cīnīties līdz galam.” Dejotāja turpinās piedalīties kopdejās un neliegs padomu arī turpmāk, ja kāds to lūgs, bet sacensību garā un vērtēšanas tabulās viņas un Elmāra vārds diemžēl vairs neparādīsies.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl