14 komentāri
Elmārs Tannis traumas dēļ priekšlaikus pamet šovu Dejo ar zvaigzni
Foto: Toms Norde

Sliktas ziņas no šova veidotājiem saņēmis portāls Skaties.lv – Elmārs Tannis traumētās kājas dēļ priekšlaikus atstāj Dejo ar zvaigzni, un ne viņš, ne Elza Pole vairs neizies uz deju laukuma.

Trešā uznāciena trauma izrādījās nopietna

Jau pirms tam baumoja, ka Tannim pēc trešā uznāciena ļoti sāpējusi kāja, taču tas tika ignorēts un šovs turpināts. Šodien Elmārs devās uz veselības aprūpes klīniku Medical premium, kā arī magnētiskās rezonanses klīniku DiaMed, kur veica procedūru, lai vēlreiz pārliecinātos par traumas nopietnību. Taču tā ir tikai formalitāte, jo lēmums jau ir pieņemts – Tannis vairs šovu Dejo ar zvaigzni neturpinās.

Šova dalībnieki atvadās no Elmāra un Elzas

Par to, kas tieši kājai noticis, pagaidām informācijas nav, bet viens ir skaidrs – tas nebija parasts sasitums vai sastiepums. “Ārsts teica, ka labāk būtu peldēt vai spēlēt šahu,” smej Elmārs. “Man būs jāturpina vingrot kaut kādā citādā veidā, un jāatsakās no šova. Ir ļoti žēl, jo mēs sasniedzām diezgan daudz. Pats biju domājis, ka piedalīšos tikai pirmajā un varbūt otrajā raidījumā.” Latvijā pazīstamais šefpavārs pateicas visiem skatītājiem, kuri balsoja. “Jūs esat fantastiski, ļoti novērtēju to! Lielākā daļa gan jau balsoja par Elza, jo viņa vienkārši fantastiski dejo. Es tur tikai
piekliboju blakus.”

Tannis atgriezīsies ikdienā un ārstēs kāju

Pēc šova Tannis nenokar galvu, jo dzīve turpinās. “Darbošos savā picu restorānu biznesā, jāārstē kāja, gribētos jau vēl padejot,” smaida Elmārs. Viņš atzīst, ka tagad jāmācās dejot kā parastiem cilvēkiem pienākas, lai var uzlaist danci arī kādā ballītē. “Viens ir iemācīties tango vai valsi šovam, pavisam kaut kas cits ir atkārtot to dzīvē.” Ārsts esot noteicis atslodzes brīdi un rehabilitāciju, kas nozīmē, – dejas treniņus viņš varēs turpināt tikai pēc tam.

Video intervija

Magnētiskajā rezonansē juties kā moku kambarī

Elmārs atzina, ka nebija gaidījis magnētiskās rezonanses procedūru tik ilgu. “Šķita, ka tas būs piecas minūtes un viss, bet nogulēju tur pusstundu. Un tas nenormālais troksnis.” Cilvēcīgu iemeslu dēļ nevaram jums parādīt pašu procedūru, bet pavārs atzina, ka šo varētu izmantot kā kambari mocekļiem. “Katru dienu pa pusotrai stundai un jebkurš cietumnieks būs mierīgs kā jēriņš,” kā vienmēr pozitīvs ir Tannis. Mums Tevis pietrūks, Elmār! Veiksmi Tev turpmāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl