Komentāri
Elmārs Tannis: Ne vienmēr viss sanāk, bet, kad izdodas, jūtos kā īsts dancotājs
Foto: Skaties.lv

Atlikušas vien dažas dienas līdz brīdim, kad TV3 skatītājiem būs iespēja vērot šova Dejo ar zvaigzni jaunākās sezonas pirmo sēriju. Viens no dalībniekiem – pavārs Elmārs Tannis – atzīst, ka dejā soļi mēdz būt ļoti mānīgi.

“No malas daudz kas šajā visā izskatās ļoti vienkārši, bet tad, kad pašam jāmēģina izdarīt, tad iestājas kaut kāds tizlums. Toties brīžos, kad izdodas, jūtos kā īsts dancotājs,” lepni ar smaidu sejā atzīst Tannis.

Viņa deju partnere Elza Pole atzīst, ka treniņu process ir smags, bet toties laba atslodze no ikdienas gaitām. “Jau kādu laiku profesionāli vairs nedejoju, bet darbojos pasākumu organizēšanas jomā aģentūrā Chocolate Events. Deja ir labs veids, kā atslēgties no darbiem.”

Lai gan treniņu process, no malas raugoties, šķiet diezgan smags, pāris izskatās pozitīvs un smaidīgs, kas nozīmē – neskatoties uz satraukumu par svētdienas pirmo lielo uznācienu, kas nav no mazākajiem, starp abiem nekādas nesaskaņas nejūt, jo nav jau par ko. :)

Ieskats Elmāra Taņņa un Elzas Poles treniņu procesā

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl