2 komentāri

“Tā bija mana mūža deja!” svētdienas tiešraidē atzina pazīstamais šefpavārs Elmārs Tannis, kurš pēc sava nodejotā tango aicināja vienu no žūrijas locekļiem – bargo Vladimiru Ponomarjovu – izkāpt no savas komforta zonas.

Katram šova Dejo ar zvaigzni pārim, pirms viņi dodas iekarot deju laukumu, kā arī žūrijas un skatītāju atzinību, tiek sagatavots video par iepriekšējā nedēļā sastrādāto. Vienā no tādiem šefpavārs un latviešu dendijs Elmārs Tannis ar nelielu aizkaitinājuma un ironijas devu aicināja bargāko šova žūrijas locekli Vladimiru Ponomarjovu parādīt, ko viņš prot paveikt virtuvē. Tannis nekautrējās to izdarīt arī dzīvajā – aci pret aci.

Elmārs Tannis izaicina Vladimiru Ponomarjovu

TOP komentāri

 • Ilze
  0 0 0

  Ilze

  Neceru, ka manu komentāru kāds ņems par pilnu un šovā kaut kas mainīsies, taču cerībā, ka TV3 komentārus kāds tomēr lasa, izteikšu savu viedokli. Vai tiešām neviens nav aizdomājies par to cik liels (patiesībā nožēlojami mazs) ir skatītāju atbalsts šim šovam? Mēs bieži mēdzam krievus par kaut ko kritizēt, bet paskatieties kādā līmenī ir viņu veidotais Dejo ar zvaigzni šovs. Lai arī nepazīstu nevienu no dejotājiem (RU), ir patīkami skatīties. Inteliģence, spozme un kvalitāte ir nesalīdzināma. Turpretī LV šovs, piedodiet, bet ir vienkārši nebaudāms. Vadītāji paši par sevi tīksminās, žūrijas locekļi (īpaši Ponomarjovs) ir iedomājies, ka ir atnācis uz profesionālu deju konkursu un grib izcelties ar savām zināšanām (nebūt ne varēšanu). Pareizi Tannis pateica - atnāc uz virtuvi un īsā laikā, 10 soļos, uztaisi garšīgu un baudāmu ēdienu, redzēs kā Tev sanāks. Paldies Dievam izvēlētie dalībnieki ir gana pacietīgi un pieklājīgi, lai nepateiktu kādu rupjību (es jau nu gan droši vien nebūtu tik iecietīga). Aicinu TV3 padomāt par formātu, kuru viņi piedāvā saviem skatītājiem. Ja tas ir domāts kā profesionālu deju konkurss, lieciet to citā laikā nevis svētdienas vakarā. Šajā laikā cilvēki grib saņemt pozitīvas emocijas, atpūsties un just līdzi saviem favorītiem, taču šis šovs nogalina jebkādu vēlmi pacelt telefonu un nobalsot. TV3 patiesi ir mans mīļākais kanāls, praktiski skatos tikai to, taču svētdienas vakaros jūtos patiesi vīlusies piedāvātā satura kvalitātē. Dalībnieki cenšas, var redzēt progresu katru nedēļu, bet Ponomarjova komentāri ir vienkārši nogalinoši. Uzaiciniet žūrijā kādu tautas pārstāvi, lai tas vismaz ienes kādu svaiguma dvesmu. Brīnos kā dalībniekiem pietiek tolerances un motivācijas to visu turpināt. Kamēr šovs būs tik demotivējošs un negatīvisma pilns, baidos, ka TV3 savus ieguldījumus neatpelnīs ar skatītāju balsojumiem un vadītāji drudžaini turpinās mudināt skatītājus balsot, balsot un balsot. Vēlot veiksmīgākus un pozitīvākus šovus nākotnē. Ilze
 • X
  0 0 0

  X

  Vladimirs var iet d**st... tādu žūrijas locekli sen jau vajadzēja nomainīt! Šovs pateicoties viņam paliek neskatāms, jo kauns no tāda idiota, kurš neatšķir šovu no deju sacensībām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl