Komentāri

Skaisti sapucēti un gatavi šova sākumam jau otro svētdienu pēc kārtas teju visi šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki. “Būs smuki, vienmēr smuks esmu, gribot vai negribot,” nosmej Elmārs Tannis. Viņu dienas režīmā ieskatījās arī Bez Tabu komanda.

Lai rezultātā būtu ne tikai perfekts izskats, bet arī dejas izpildījums, svarīgs ir katrs sagatavošanās procesa posms. Latviešu baletdejotājs ar pasaules slavu – Māris Liepa – vēlējās dejot simts gadu. Lai arī šova dalībnieki grasās dejot tikai 10 nedēļas, varbūt ir vērts ieklausīties viņa dienas režīmā pirms svarīgas uzstāšanās. “Vitamīniem bagātas brokastis, neliels treniņš. Tad vieglas pusdienas, daudz kaloriju, bet viegli sagremojamas. Neliela atpūta, kafija, tad varbūt neliela omlete un prom uz izrādi!” Kādu dienas režīmu ievērojuši mūsu šova dalībnieki?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šodien atkal ir tā, ka pēc izrādes skrienu uz šejieni. Man no rīta bija vieglas brokastis, ko nu paspēju apēst, tad bija mēģinājums, tad izrāde, un tā, man šķiet, es vairāk arī neko neesmu ēdusi,” smejas Evija Skulte. Savukārt Anna Lieckalniņa esot pamodusies slima: “Man šķita, ka esmu ļoti saaukstējusies, kā arī galva sāpēja, un tad es dzēru visādus vitamīnu dzērienus. Brokastīs man bija ibumetīns un visādi citronu dzērieni.”

Pavāra Elmāra Taņņa brokastu ēdienkartē bija divi banāni un musli ar mellenēm. “Baigi labi! Pusdienās bija pasta ar vistiņu.” Kādreizējās rokgrupas Rebel soliste Lolita Novikova rītu sāka harmoniski – ar meditāciju, fiziskām aktivitātēm un dušu. “Pēc tam jau uz treniņu!” Dziedātājas Lienes Greifānes dienas pirmās aktivitātes bija saistībā ar bērna pabarošanu: “Tas bija 6 un 8 no rīta. Tad 11.00 jau pakaļ bija Viktors, tad kafija un uz mēģinājumu!”

Grāvelis savukārt bija draudzīgi neapmierināts par to, ka viens no šova Dejo ar zvaigzni vadītājiem – Jānis Āmanis – nepaskaidrojis, ka viņš steidzās no izrādes, tāpēc arī nokavējis pašu sākumu: “Man nevajadzēja treniņu, jo bija divas izrādes. Dušā jau esmu bijis šodien trīs reizes. Par ēšanu ne pirms, ne izrādes laikā nedomāju. Apēdu tikai tik, lai būtu spēks!”

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl