Elmāra un Elzas lēnais valsis Venēcijas karnevāla noskaņās

Komentāri

Elmārs Tannis ar savu burvīgo partneri Elzu Poli nodejoja romantisku lēno valsi Venēcijas karnevāla noskaņās. Viena no žūrijas loceklēm Agita Mironova paziņoja, ka Elmāram ir talants uz standarta deju programmu.

Otrajā raidījumā Elmārs un Elza pārsteidza skatītājus ar ugunīga tango izpildījumu, kā redzams, emocijas nav zudušas, tās ir kļuvušas tikai spēcīgākas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elegance šo pāri pavada visa šova laikā. Lēno valsi Elmāram ar Elzu izdevās nodejot, noturot skaistu roku rāmi. Elmārs bija sagatavojies karnevālam ar fraku par godu Ponomarjova kungam. Elza, kā vienmēr, apburoša un eleganta uznāca uz deju laukuma. Šim pārim šarmu un noslēpumainību piešķīra karnevāla maskas.

Foto!

Visas dejas laikā Elmārs pārvietojās ar labu kustību, aizpildot visu zāli. Šim pārim sentimentu piešķīra skaistā mūzikas izvēle. Kā jau visiem dalībniekiem, kas mācās dejot, klupšanas akmens ir pēdu tehnika. Elmārs diemžēl nav izņēmums. Progress nenoliedzami ir redzams, un ar katru šovu Elmāram sanāk dejot arvien labāk un labāk.

Video!

Lasi vēl