5 komentāri

Iepriekšējā šova Dejo ar zvaigzni raidījumā Latvijas Lepnums Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska bija sagatavojuši lielisku priekšnesumu. Piedāvājam ieskatu, kā tas izskatījās no Oliņa ratu skatu punkta.

Šis pāris pavisam noteikti bija ņēmis vērā Ponomarjova kritiku par savu programmu šova septītāja sērijā, jo šis bija kaut kas no Oliņa un Jankovskas vēl neredzēts. Emocijas, kaisle un pat niknums par to, ko cilvēki dara ar dzīvniekiem, lai izklaidētu pārējos. Tieši šī iemesla dēļ portālam Skaties.lv bija ekskluzīva iespēja šo deju nofilmēt, kā tas izskatās no 2014. gada Latvijas Lepnuma skatu punkta.

Mārtiņa Oliņa un Ilzes Jankovskas pasodoble iemūžināta arī ar GoPro kameru

Kamera tika piestiprināta zem Mārtiņa ratiņkrēsla tā, lai mazā ierīce pēc iespējas mazāk traucētu un spētu ietekmēt priekšnesuma kvalitāti, kā arī maksimāli spētu nofilmēt abu emocijas dejas laikā. Īpašu paldies portāls Skaties.lv vēlas pateikt īpašu paldies Ansim Eglem.

FOTO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl