Komentāri

Pēc katras šova Dejo ar zvaigzni raidījuma tiešraides tā dalībnieki metas ballītē – viņi to ir pelnījuši. Ballīte sita augstu vilni – tiek ēsts, arī iedzerts, bet pats galvenais – dejots.

Deja kameras priekšā ir nogurdinošāka, nekā varētu šķist, tieši tāpēc katru svētdienu pēc šova Dejo ar zvaigzni tiešraides dalībnieki dodas uz Restorānu 231, lai mazliet izvēdinātu galvu. Šoreiz karstākie deju grīdas rībinātāji bija izbalsotie Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers, kā arī Marta Kalēja, Jeļena Tarana un Ilze Jankovska. Vairāk par ballīti skaties video!

VIDEO

Jautras dejas, čalas un kopēji pozitīvi noskaņoti šova varoņi, kā jau ierasts, svētdienās mazliet atlaiž grožus, lai nedomātu par ikdienu un vienkārši atpūstos no saspringuma un treniņiem, lai labāk sagatavotos jaunajai nedēļai – kas tiem, kas šovā palikuši, būs patiešām ļoti saspringts. Pienācis jau pusfināls, kas nozīmē, – pēc šīs svētdienas jeb 19. aprīļa uznāciena tikai trīs pāris nostiprināsies uz deju grīdas, lai saglabātu izredzes pacīnīties par Dejo ar zvaigzni galveno balvu.

FOTO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl