Diānas un Kārļa pavasarīgais Vīnes valsis

2 komentāri

Vīnes valsi Diāna un Kārlis dejoja pie romantiskas mūzikas. Šoreiz Diāna nenoturēja roku rāmi un bija atslābinājusi kreiso roku uz Kārļa rāmja.

Dejojot lēno valsi, un tango stāja bija šim pārim bija labāka. Diānas uztraukums bija mazinājies, viņa bija atslābinājusies un atvēta. Bija redzama viņas aktierspēle un skaistais smaids. Korekti izpildīti pacēlieni, Kārlim viegli izdevās Diānu nolaist uz grīdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Šim pārim bija saskaņots tērps, radās iespaids, ka viņi dejo hipiju Vīnes valsi. Diānas un Kārļa nodejotie atsevišķie solo gabali bija tīri un skaisti. Šim pārim vēl jāmācās paļauties vienam uz otru, lai radītu drošības un pārliecības sajūtu.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl